بلینکیست

پادکست فارسی بی پلاس
[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” el_class=”bplus-blinkist”][vc_column width=”1/6″ column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][/vc_column][vc_column width=”2/3″ column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][vcex_image align=”center” img_size=”full” overlay_style=”” image_id=”494″ css=”.vc_custom_1592075998169{margin-bottom: 35px !important;}”][vc_column_text]بلینکیست یک اپلیکیشن انگلیسی‌زبان است که کتاب‌های غیرداستانی را خلاصه می‌کند و شما می‌توانید در ازای پرداخت حق عضویت ماهیانه به آرشیو بیش از ۲۵۰۰ کتابی آن دسترسی داشته باشید. سایت‌های دیگری هم هستند که کتاب خلاصه می‌کنند ولی تا جایی که ما دیده‌ایم کیفیت خلاصه‌های بلینکیست بهتر و انتخاب‌هایش به سلیقه‌ی ما نزدیکتر است. ضمن اینکه بعضی از خلاصه‌های بلینکیست نسخه‌ی صوتی هم دارند. هر چند وقتی درباره‌ی خلاصه‌ی کتاب حرف می‌زنیم بیشتر مردم متن را ترجیح می‌دهد و تجربه‌ی خواندن متن‌ خلاصه‌ها در اپلیکیشن بلینکیست فوق‌العاده دلچسب و ساده است.

اگر از اینجا مشترک Blinkist بشوید،‌ به جز اینکه به آرشیو غنی این سایت دسترسی پیدا می‌کنید به پادکست بی‌پلاس هم کمک کرده‌اید چون بلینکیست درصدی از هزینه‌ي اشتراک شما را به پادکست می‌دهد.

من (علی بندری) از وقتی مشترک Blinkist شده‌ام بعضی از هفته‌ها به راحتی چکیده‌ی دو کتاب را می‌خوانم. بعضی از این کتاب‌ها را می‌پسندم و تصمیم می‌گیریم متن کاملشان را بخوانم. بعضی را می‌پسندم ولی فکر می‌کنم همین‌قدری که برایشان وقت گذاشته‌ام کافیست و از چکیده‌ی بعضی از کتاب‌ها هم خوشم نمی‌آید و خوشحال می‌شوم که در نیم ساعت همه‌ی حرف نویسنده‌ را، یا حداقل همه‌ی حرفهای مهمی را که خواسته در این کتاب بزند فهمیده‌‌ام و وقت بیشتری برایش تلف نکرده‌ام.

من حدود یک سال است که مشترک بلینکیست هستم و هرچند سرویس ارزانی نیست اما از جمله‌ پولهایی است که با خوشحالی و رضایت داده‌ام و از چیزی که در قبالش گرفته‌ام کاملاً راضی هستم.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″ column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][/vc_column][/vc_row]